Короткострокова мобільність для здобувачів спеціальностей ветеринарна медицини та біотехнології!

Опольський університет в рамках проєкту "Підтримка співпраці між Опольським університетом та українськими університетами в рамках Альянсу FORTHEM" запрошує прийняти участь у  програмі мобільності за темою «Впровадження антимікробних відкриттів шляхом краудсерфінгу студентів за допомогою стратегії сервісного навчання. Європейський мікробний світ (EUROMIWO)». Захід триватиме з 9 по 13 вересня в Університеті Валенсії, Іспанія.

Програма включає:

Теоретичні та практичні заняття з антимікробної тематики
Віртуальний компонент для віддаленої участі

Для участі потрібно:
Відправити резюме та супровідний лист до 10 червня на електронну адресу: international.office@pdau.edu.ua
У темі листа вказати: Короткострокова_мобільність_ПІБ_група

Не проґавте шанс розширити свої знання та отримати цінний досвід у міжнародному науковому середовищі!

З нетерпінням чекаємо на ваші заявки!