Конкурс "Найкращий знавець правил дорожнього руху"

У кінці жовтня в Україні щорічно відзначається  професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства - День автомобіліста і дорожника.

Саме до цього дня кафедра агроінженерії та автомобільного транспорту інженерно-технологічного факультету провела конкурс «Найкращий знавець правил дорожнього руху» для учасників освітнього процесу. Усі бажаючі мали можливість перевірити та підтвердити свої знання з правил дорожнього руху, так як компетентності в даній області є запорукою безпеки за кермом та збереження життя.

Кращим знавцем правил дорожнього руху серед здобувачів вищої освіти став КОРНІЄНКО Стас - студент інженерно-технологічного факультету, а серед викладачів перемогу здобув ЛАЗОРЕНКО Андрій – асистент кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту.

Учасників конкурсу нагородили грамотами, а переможці додатково отримали цінні призи.