Конкурс на здобуття академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» оголосила  конкурс на здобуття академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні. Цей конкурс –  нагода вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за свободу  та демократію, а також заохотити молодь до активної участі у житті суспільства та розбудові демократичної держави.

Участь у конкурсі можуть брати студенти, які мають активну громадянську позицію та утверджують ідеали й цінності Революції гідності.

Стипендії можуть отримати:
• студенти денної форми навчання, які навчаються за спеціальностями
208 Агроінженерія та
051 Економіка;
• студенти, які мають значні успіхи в навчанні та/або науковій, громадській, спортивній (творчій) діяльності, отримали право на академічну стипендію та займають рейтингові позиції в межах 10 % перших за рейтингом.

Для участі у конкурсі необхідно до 18 червня 2024 року подати пакет документів до адміністративного корпусу в кабінет № 5  Миколі Бутку (телефон для довідок +380668188794).

Стипендії виплачуються протягом навчального року, починаючи з 1 вересня, за умови підтвердження прав кандидатів на академічну стипендію за підсумками зимової та літньої сесій.

Разом вшануємо пам’ять Героїв Небесної Сотні!