Конференції – вдала форма апробації результатів наукових досліджень студентів коледжів ПДАУ

Із року в рік зростає організаційний рівень проведення науково-практичних конференцій за результатами досліджень студентів економічних спеціальностей відокремлених структурних підрозділів (коледжів) Полтавського державного аграрного університету. Якість проведених студентами досліджень, значимість результатів прямо корелюють зі зростаючими зусиллями наукових керівників і членів організаційних комітетів. Так, 4 листопада 2021 року на базі ВП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» було проведено І Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми сучасного бізнесу: обліково-фінансовий та управлінський аспекти».

Відмітним є прецедент реєстрації конференції коледжів з комплексу ПДАУ в Державній науково-технічній бібліотеці України та значне розширення географії учасників: були присутні доповідачі з ВСП «Охтирський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету», Полтавського державного аграрного університету, Рогатинського фахового агарного коледжу, Сторожинецького лісового фахового коледжу, Харківського державного професійно-педагогічного коледжу імені В. І. Вернадського, ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету», Чернігівського кооперативного фахового коледжу Чернігівської облспоживспілки. Активну участь у конференції взяли студенти та науково-педагогічні працівники ПДАУ. На цьому науковому заході кафедру бухгалтерського обліку та економічного контролю представляли д. е. н., професорка Пилипенко К. А. та к. е. н., доцентка Пономаренко О. Г., які у своїх доповідях акцентували увагу на динамічних тенденціях розвитку облікової науки та популяризували професію бухгалтера серед студентської спільноти.