Конференція за результатами виробничої практики здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою "Інформаційні управляючі системи" (28.09.2022)

28 вересня 2022 року на кафедрі Інформаційних систем та технологій Полтавського  державного аграрного університету відбулась студентська конференція за результатами проведення виробничої практики здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Інформаційні управляючі системи»).
Відкрив конференцію завідувач кафедри, к.т.н., доцент Уткін Ю.В. Він  привітав учасників конференції. Уткін Ю.В. відзначив, що під час спілкування зі стейкхолдерами - керівниками підприємств та організацій, які надали можливість здобувачам вищої освіти  підтвердити набуті рід час навчання теоретичні та практичні знання, було отримано максимально позитивні відгуки щодо фахової підготовки студентів кафедри та їх прагнення отримати нові знання під час виконання робочих завдань.

Свої доповіді, які стосуються визначення наукових напрямків та предметних сфер досліджень для виконання кваліфікаційної роботи, представили наступні студенти:

Багрій Максим, здобувач вищої освіти СВО Бакалавр, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, науковий керівник к. ф.-м. наук, доцент, професор Копішинська О.П.
МОЖЛИВОСТІ WUSTPAGE

Олійник Богдан, здобувач вищої освіти СВО Бакалавр, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, науковий керівник – к.т.н., доцент Дегтярьова Л.М.
АНАЛІЗ ПОТЕНЦІЙНИХ ЗАГРОЗ ІНФОРМАЦІЙНІЙ БЕЗПЕЦІ АТ КБ «ПриватБанк»

Влох Тарас, здобувач вищої освіти СВО Бакалавр, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, науковий керівник:к.т.н., доцент Дегтярьова Л. М.
РЕДИЗАЙН САЙТУ ПІДПРИЄМСТВА

Богомольний Олександр, здобувач СВО Бакалавр, ОПП Інформаційні управляючі системи, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, науковий керівник: д.т.н., професор Поночовний Ю.Л.
ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ MICROSOFT ACCESS ДЛЯ ВВОДУ ТА ПОКАЗУ ІНФОРМАЦІЇ

Гладка Анастасія, здобувач СВО Бакалавр, ОПП Інформаційні управляючі системи, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, науковий керівник: д.т.н., професор Поночовний Ю.Л.
ЗАСОБИ ДІАГНОСТИКИ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ІНТЕРНЕТУ

Нікітюк Максим, здобувач СВО Бакалавр, ОПП Інформаційні управляючі системи, спеціаль ність 126 Інформаційні системи та технології, науковий керівник: к.т.н., доцент Уткін Ю.В.
ЗАСОБИ ЗАХИСТУ ДАНИХ В  ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ

Омельченко Денис, здобувач СВО Бакалавр, ОПП Інформаційні управляючі системи, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, науковий керівник –к.т.н., доцент Дегтярьова Л.М.
АНАЛІЗ МОЖЛИВИХ ДЖЕРЕЛ І КАНАЛІВ ВИТОКУ ІНФОРМАЦІЇ

Кулінченко Ірина, здобувач СВО Бакалавр, ОПП Інформаційні управляючі системи, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, науковий керівник –к.т.н., доцент Дегтярьова Л.М.
ВИКОРИСТАННЯ MICROSOFT ACCESS ПРИ РОБОТІ З БАЗАМИ ДАНИХ В ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ
Рудь Максим, здобувач СВО Бакалавр, ОПП Інформаційні управляючі системи, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, науковий керівник –к.т.н., доцент Дегтярьова Л.М.
ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ НА ПІДПРИЄМСТВІ

Після кожної доповіді відбувалось обговорення озвученого питання, що свідчить про зацікавленість присутніх в наукових проблемах, які були досліджені студентами. Доповідачі змогли підтвердити результати своїх досліджень у відповідях на питання та зауваження.
Після обговорення доповідей, до учасників конференції звернулась Копішинська О.П., гарант освітньо-професійної  програми «Інформаційні управляючі системи»,к. ф.-м. наук, доцент, професор кафедри інформаційних систем та технологій. Під час заключного слова  Копішинська О.П., зазначила, що під час виробничої практики відбувається ознайомлення з практичною реалізацією фахових питань, які наші студенти повинні аналізувати і сприймати їх, як досвід для підтвердження поєднання класичних знань та вмінь, які вони отримують на заняттях в аудиторії університету з безпосереднім досвідом виконання завдань під керівництвом фахівця від бази практик.