23 лютого 2022 року на кафедрі Інформаційних систем та технологій Полтавського  державного аграрного університету відбулась студентська конференція за результатами проведення виробничої практики «Стажувння з фаху» здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Інформаційні управляючі системи та технології» здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Інформаційні управляючі системи та технології»  та виробничої практики «Комплексна практика з фаху» здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Інформаційні управляючі системи».
Відкрив конференцію завідувач кафедри, к.т.н., доцент Уткін Ю.В. Він  привітав учасників конференції. Уткін Ю.В. відзначив, що для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня виробнича практика «Стажування з фаху» - це перша демонстрація можливостей і перше фахове випробування для майбутніх фахівців-магістрів. Також завідувач кафедри, к.т.н., доцент Уткін Ю.В. відзначив, що під час спілкування з керівниками підприємств та організацій, які надали можливість здобувачам вищої освіти  підтвердити набуті під час навчання теоретичні та практичні знання. Фахівці, які були задіяні у практичній підготовці студентів, висловили максимально позитивні відгуки щодо професійної підготовки студентів кафедри та їх прагнення отримати нові знання під час виконання робочих завдань. Такі ж позитивні відгуки отримали й здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня під час проходження практики «Комплексна практика з фаху»
Тематика наукових досліджень, які студенти обох рівнів освіти проводили під час проходження практики, демонструє їх зацікавленість у аналізі розвитку інформаційних технологій. Здобувачі освіти представили  власні здобутки у дослідженні предметних сфер, у розвитку яких вони виявили зацікавленість під час навчання.
Свої доповіді, які стосуються визначення наукових напрямків та предметних сфер досліджень для виконання кваліфікаційної роботи, представили наступні студенти:
1. Гуйва Олексій,
здобувач СВО Магістр, ОПП Інформаційні управляючі системи та технології, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології
Науковий керівник: д.т.н., професор Поночовний Юрій
МОЖЛИВОСТІ СЛУЖБИ ACTIVE DIRECTORY
2. Федорченко Марк,
здобувач вищої освіти СВО Бакалавр, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології
Науковий керівник: к.т.н., доцент Уткін Ю.В.
ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ OLTP ТА OLAP-СИСТЕМ
3. Тищенко Артем,
Науковий керівник – к.т.н., доцент Одарущенко О.Б.
ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-ПОШУКОВИХ СИСТЕМ В ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА
4. Скриль Вікто., здобувач вищої освіти СВО Магістр, Кравченко Іван, здобувач вищої освіти СВО Магістр, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології
Науковий керівник к.ф.-м.н., доцент Копішинська О.П.
ОСОБЛИВОСТІ ІНТЕГРОВАНОЇ ОБРОБКИ ДАНИХ В ІНФОРМАЦІЙНІЙ СИСТЕМІ SOFT.FARM
5. Пилипенко Владислав,
здобувач СВО Магістр, ОПП Інформаційні управляючі системи, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології
Науковий керівник –к.т.н., доцент Слюсарь І.І.
ТЕХНОЛОГІЇ ЗАСТОСУВАННЯ МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ У СУЧАСНИХ БІЗНЕС-ПРОЦЕСАХ
6. Омельяненко Віталій,
здобувач СВО Бакалавр, ОПП Інформаційні управляючі системи, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології
Науковий керівник: д.т.н., доцент Поночовний Ю.Л.
РОЗКРИТИ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ПРОГРАМНІ ЗАСОБИ ПРОЕКТУВАННЯ БАЗ ДАНИХ ДЛЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ
7. Веременич Дмитро,
здобувач СВО Бакалавр, ОПП Інформаційні управляючі системи, спеціаль ність 126 Інформаційні системи та технології
Науковий керівник –д.т.н., доцент Поночовний Ю.Л..
АНАЛІЗ ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОГО НАВЧАННЯ В ГАЛУЗІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ
8. Маруженко Володимир,
Науковий керівник –к.т.н., доцент Дегтярьова Л.М.
СИСТЕМА АНАЛІЗУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ ДАНИХ В BIG DATA СЕРЕДОВИЩІ

Після кожної доповіді відбувалось обговорення озвученого питання, що свідчить про зацікавленість присутніх в наукових проблемах, які були досліджені студентами. Доповідачі змогли підтвердити результати своїх досліджень у відповідях на питання та зауваження.
Після обговорення доповідей, до учасників конференції звернулась Копішинська О.П., гарант освітньо-професійної  програми «Інформаційні управляючі системи», к. ф.-м. наук, доцент, професор кафедри інформаційних систем та технологій. Під час заключного слова  Копішинська О.П., зазначила, що досвід, який отримують студенти під час проходження виробничої практики сприяє поглибленню знань з тематики фахових питань, які наші студенти повинні аналізувати і сприймати їх для підтвердження поєднання класичних знань та вмінь, які вони отримують на заняттях в аудиторії університету з безпосереднім досвідом виконання завдань під керівництвом фахівця від бази практик.
За результатами роботи конференції сформовано Збірник тез доповідей конференція за результатами виробничої практики  здобувачів вищої освіти за освітньо-професійними програмами «Інформаційні управляючі системи» та «Інформаційні управляючі системи та технології».