Конференція за результатами виробничої практики "Організаційно-аналітична практика"здобуачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою Інформаційні управляючі системи"

21 вересня 2021 року на кафедрі інформаційних систем та технологій Полтавського державного аграрного університету відбулася Наукова конференція за результатами виробничої практики «Організаційно-аналітична практика» здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою Інформаційні управляючі системи. Відкрив конференцію завідувач кафедри к. т. н., доцент Уткін Ю. В., який привітав її учасників, зокрема запрошених гостей Світличну Аллу Василівну, директорку навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій, к. е. н., доцентку, і Вакуленко Юлію Валентинівну, керівницю навчально-наукового інституту комунікаційних та інноваційних освітніх технологій ПДАУ, к. с.-г. н., доцентку. Юрій Уткін відзначив, що під час спілкування з керівниками підприємств-баз практик було отримано 90 відсотків позитивних відгуків щодо кваліфікації та теоретичної підготовки здобувачів вищої освіти та їхнього прагнення отримати нові знання під час виконання робочих завдань. Алла Світлична зазначила, що в сучасних умовах першочерговим питанням є підготовка майбутніх фахівців, які, крім базової теоретичної підготовки, мають змогу й бажання отримати практичний досвід майбутнього фахівця, працюючи безпосередньо на базах практик, що можуть забезпечити професійні компетентності, ініціативність, здатність адаптуватися до умов роботи в колективі.

Під час засідання були виголошені ключові доповіді студентів, таких як: Федорченко Марк, здобувач вищої освіти ступеня бакалавра спеціальності 126 Інформаційні системи та технології, «Розробка алгоритму автоматичного підрахунку пасажирів у громадському транспорті з використанням відеопотоку». Науковий керівник к. т. н., доцент Уткін Ю. В

Тищенко Артем, здобувач вищої освіти ступеня бакалавра спеціальності 126 Інформаційні системи та технології, «Спеціалізовані засоби для боротьби з вірусами, несанкціонованими розсилками електронної пошти, шкідливими програмами». Наукова керівниця к. т. н., доцентка Дегтярьова Л. М.

Ілієш Олександр, здобувач вищої освіти ступеня бакалавра спеціальності 126 Інформаційні системи та технології, «Аналіз можливих джерел і каналів витоку інформації». Наукова керівниця к. т. н., доцентка Одарущенко О. Б.

Пилипенко Владислав, здобувач вищої освіти ступеня бакалавра за ОПП Інформаційні управляючі системи спеціальності 126 Інформаційні системи та технології, «Штучний інтелект у сучасному житті та побуті». Наукова керівниця к. т. н., доцентка Дегтярьова Л. М.

Кулага Богдан, здобувач вищої освіти ступеня бакалавра за ОПП Інформаційні управляючі системи спеціальності 126 Інформаційні системи та технології, «Порівняння підходів розробки сайтів для бізнесу». Науковий керівник к. т. н., доцент Уткін Ю. В.

Веременич Дмитро, здобувач вищої освіти ступеня бакалавра за ОПП Інформаційні управляючі системи спеціальності 126 Інформаційні системи та технології, «Порівняльний аналіз варіантів архітектури інформаційних систем». Наукова керівниця к. т. н., доцентка Дегтярьова Л. М.

Хухро Ігор, здобувач вищої освіти ступеня бакалавра за ОПП Інформаційні управляючі системи спеціальності 126 Інформаційні системи та технології, «Штучний інтелект у системах електронного документообігу». Наукова керівниця к. т. н., доцентка Дегтярьова Л. М.

Після виголошення кожної доповіді відбувалось її обговорення, що свідчить про зацікавленість присутніх науковими проблемами, які були досліджені студентами. Доповідачі змогли підтвердити результати своїх досліджень у відповідях на запитання та зауваження. Після обговорення доповідей до учасників конференції звернулась Копішинська О. П., гарант освітньо-професійної програми Інформаційні управляючі системи, к. ф.-м. н., доцентка, професорка кафедри інформаційних систем та технологій, яка зазначила, що під час виробничої практики відбувається ознайомлення наших студентів із практичною реалізацією фахових питань, які вони повинні аналізувати та сприймати як досвід для підтвердження поєднання класичних знань і вмінь, отриманих на заняттях в аудиторіях Університету, з безпосереднім досвідом виконання завдань під керівництвом фахівців від бази практик.