Конференція за результатами виробничої практики «Комплексна практика з фаху» здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Інформаційні управляючі системи» (21.03.2024 р.)

21 березня 2024 року на кафедрі Інформаційних систем та технологій Полтавського  державного аграрного університету відбулась студентська конференція за результатами проведення виробничої практики «Комплексна практика з фаху» здобувачів першого бакалаврського рівня вищої освіти (2020 рік набору і 2022 рік набору (скорочений термін навчання) за освітньо-професійною програмою «Інформаційні управляючі системи» спеціальності 126 Інформаційні системи та технології.

З привітальним словом до учасників конференції звернулась Загребельна Ірина, к.е.н., доцент, заступник директора ННІ економіки, управління, права та інформаційних технологій зі спеціальностей "Економіка", "Міжнародні економічні відносини", "Інформаційні системи та технології". Ірина Леонідівна відзначила роль виробничої практики в процесі набуття фахових компетентностей здобувачами вищої освіти, а також отримання досвіду роботи на підприємствах та в організаціях, які працюють з використанням інфо-телекомунікаційних технологій.

Свої доповіді за результатами власних наукових досліджень під час проходження практики  представили наступні студенти:

Турбай Євгеній, здобувач вищої освіти СВО Бакалавр, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, науковий керівник: д. т. н., професор Олег Одарущенко
«СТАТИЧНІ ТА ДИНАМІЧНІ САЙТИ: УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ, ПЕРЕВАГИ, НЕДОЛІКИ, ПРИКЛАДИ ВИКОРИСТАННЯ»

Масич Андрій, здобувач вищої освіти СВО Бакалавр, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, науковий керівник: к. ф.-м. н., доцент Олена Копішинська
ОСНОВНІ МЕТОДИ ДОСТУПУ ДО МЕРЕЖІ (ETHERNET, TOKEN RING, ARCNET, FDDI) ТА ЙОГО ОСОБЛИВОСТІ

Петренко Віталій, здобувач вищої освіти СВО Бакалавр, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, науковий керівник: д.т.н., професор Вадим Слюсар
МОЖЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ  СУЧАСНИХ ІС КЛАСУ CRM, ЗАСНОВАНИХ НА «ХМАРНИХ» ТЕХНОЛОГІЯХ, З МЕТОЮ АВТОМАТИЗАЦІЇ УПРАВЛІННЯ ОФІСНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ.

Шубка Максим,здобувач вищої освіти СВО Бакалавр, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, науковий керівник: д.т.н., професор Вадим Слюсар
АНАЛІЗ СУЧАСНИХ ЗАСОБІВ ВІДЕОАНАЛІТИКИ В СИСТЕМАХ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

Левченко Юрій, здобувач вищої освіти СВО Бакалавр, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, науковий керівник: к. ф.-м. н., доцент Олена Копішинська
ПОВНИЙ ОБСЯГ ФУНКЦІОНАЛУ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ ПРОГРАМИ M.E.DOC ДЛЯ БУХГАЛТЕРІВ І ПІДПРИЄМСТВ

Після кожної доповіді відбувалось обговорення озвученого питання, що свідчить про зацікавленість і обізнаність присутніх в наукових проблемах, які були досліджені студентами. Доповідачі змогли підтвердити результати своїх досліджень у відповідях на питання та зауваження.

Після обговорення доповідей, до учасників конференції звернулись Вакуленко Юлія Валентинівна, к.с.-г.н., доцент, керівник Навчально-наукового інституту комунікаційних та інноваційних освітніх технологій ПДАУ та Копішинська Олена Петрівна, гарант освітньо-професійної  програми «Інформаційні управляючі системи», к. ф.-м. наук, доцент, професор кафедри інформаційних систем та технологій, яка зазначила, що під час проходження виробничої практики «Комплексна практика з фаху» відбувається підбір та опрацювання матеріалу з фахових питань, які наші студенти обрали собі в якості тематики кваліфікаційних та науково-дослідних робіт робіт, як досвід для підтвердження поєднання класичних знань та вмінь, які вони отримують на заняттях в аудиторії університету з безпосереднім досвідом виконання завдань під керівництвом фахівця від бази практик.

За результатами роботи конференції сформовано Збірник тез доповідей з конференції за результатами виробничої практики «Комплексна практика з фаху» здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Інформаційні управляючі системи».

Програма конференції за результатами виробничої практики «Комплексна практика з фаху» здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Інформаційні управляючі системи».