Конференція за результатами виробничої практики "Комплексна практика з фаху" здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою "Інформаційні управляючі системи" (21.02.2023)

28 лютого 2023 року на кафедрі Інформаційних систем та технологій Полтавського  державного аграрного університету відбулась студентська конференція за результатами проведення виробничої практики «Комплексна практика з фаху» здобувачів вищої освіти (2019 рік набору і 2021 рік набору (стн)) за освітньо-професійною програмою «Інформаційні управляючі системи».

Відкрив конференцію і привітав учасників конференції завідувач кафедри, к.т.н., доцент Уткін Ю.В. Юрій Вікторович відзначив, що здобувачі вищої освіти, які проходили практику на підприємствах і в організаціях за Договорами практик, підтвердили набуті під час навчання теоретичні та практичні знання, і отримали схвальні відгуки щодо фахової підготовки студентів кафедри. Також було наголошено на тому, що студенти продемонстрували прагнення отримати фахові знання безпосередньо виконуючи завдання керівників від баз практик.

Свої доповіді, які стосуються предметних сфер досліджень для виконання кваліфікаційної роботи, представили наступні студенти:

Багрій Максим, здобувач вищої освіти СВО Бакалавр, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, науковий керівник к. ф.-м. наук, доцент, професор Копішинська О.П.
ДОСЛІДЖЕННЯ БІБЛІОТЕКИ ВЕБ-ПРОГРАМУВАННЯ ELIX

Олійник Богдан, здобувач вищої освіти СВО Бакалавр, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, науковий керівник – д.т.н., професор Юрій Поночовний
ДОСЛІДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРИВАТБАНКУ

Влох Тарас, здобувач вищої освіти СВО Бакалавр, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, науковий керівник: к. ф.-м. н., доцент Олена Копішинська
СУЧАСНІ БІБЛІОТЕКИ ДЛЯ ВЕБРОЗРОБКИ

Богомольний Олександр, здобувач СВО Бакалавр, ОПП Інформаційні управляючі системи, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, науковий керівник к. ф.-м. н., доцент Олена Копішинська
ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ FIGMA ДЛЯ СТВОРЕННЯ САЙТІВ

Рудь Максим, здобувач СВО Бакалавр, ОПП Інформаційні управляючі системи, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, науковий керівник – к.т.н., доцент Мирослав Рябий
ЗАСОБИ ВІДТВОРЕННЯ МУЛЬТИМЕДІА ДЛЯ ВЕБ-САЙТУ. ТЕХНОЛОГІЇ МУЛЬТИМЕДІЙНОГО ОФОРМЛЕННЯ САЙТІВ

Власенко Єгор, здобувач СВО Бакалавр, ОПП Інформаційні управляючі системи, спеціальність 126 Інформаційні системи та технології, науковий керівник – д.т.н., професор Вадим Слюсар
КЛАСИФІКАЦІЯ ТРАНСПОРТУ ЗА ДОПОМОГОЮ НЕЙРОННОЇ МЕРЕЖІ

Після кожної доповіді відбувалось обговорення озвученого питання, що свідчить про зацікавленість і обізнаність присутніх в наукових проблемах, які були досліджені студентами. Доповідачі змогли підтвердити результати своїх досліджень у відповідях на питання та зауваження.
Після обговорення доповідей, до учасників конференції звернулась Копішинська О.П., гарант освітньо-професійної  програми «Інформаційні управляючі системи»,к. ф.-м. наук, доцент, професор кафедри інформаційних систем та технологій, яка зазначила, що під час проходження виробничої практики «Комплексна практика з фаху» відбувається підбір та опрацювання матеріалу з фахових питань, які наші студенти обрали собі в якості тематики дипломних робіт, як досвід для підтвердження поєднання класичних знань та вмінь, які вони отримують на заняттях в аудиторії університету з безпосереднім досвідом виконання завдань під керівництвом фахівця від бази практик.