Конференція за підсумками проходження комплексної технологічної практики здобувачами вищої освіти ступеня магістр

15 вересня 2022 року відбулася конференція за підсумками проходження комплексної технологічної практики здобувачами вищої освіти ступеня магістр 2 курсу 1 групи денної форми навчання освітньо-професійної програми «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» спеціальності 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва».
Із привітальним словом звернулися до учасників конференції декан факультету старший науковий співробітник Шостя А.М. і керівники практики від кафедр виробництва продукції тваринництва та біології продуктивності тварин імені академіка О.В. Квасницького.

Студенти спеціальності 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» проходили комплексну технологічну  практику на підприємствах з виробництва та переробки продукції тваринництва Полтавської області, а саме: ДП «ДГ імені 9 січня» Інституту свинарства і АПВ НААН, Філія ДКЗ№ 62 ДП «Конярство України», ДП ДГ  «Степне» Інституту свинарства і АПВ НААНу, СТОВ «Воскобійники», Інститут свинарства і АПВ НААН, ПАТ «Кременчук-м'ясо», ТОВ «Фірма ЗАРЯ», ФО-П «Козуб О.С.» та ін.

Під час проходження  виробничої практики здобувачі вищої освіти мали можливість закріпити теоретичні знання та оволодіти сучасними методами, навичками роботи за фахом у виробничих умовах, їм були забезпечені належні умови для проходження практики з дотриманням правил і норм безпеки праці та виробничої санітарії.

Із заключним словом до учасників конференції звернулася Світлана Усенко, гарант освітньо-професійної програми «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва», яка зазначила, що дуже важливо, аби під час проходження комплексної технологічної  практики, студенти мали можливість працювати на штатних посадах на виробничих та переробних підприємствах галузі, формувати, поглиблювати і вдосконалювати фахові компетентності, на основі отриманих в університеті теоретичних знань, для прийняття самостійних рішень у виробничих умовах та досягнення програмних результатів навчання.
Конференція за підсумками проходження практики пройшла в дружній атмосфері. За її результатами були розроблені пропозиції, спрямовані на вдосконалення організації проведення виробничої практики.