Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради

Договір про співпрацю, організацію взаємовідносин і забезпечення проходження практики здобувачами вищої освіти, що був підписаний 1 листопада 2021 року Полтавським державним аграрним університетом та КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради, відкриває широкі перспективи для науково-методичної взаємодії. Здобувачі вищої освіти, випускники Університету та педагогічні працівники зможуть долучатися до реалізації суспільно корисних проєктів, підвищуючи власну кваліфікацію, набуваючи неоціненний досвід і застосовуючи на практиці теоретичні знання з управлінських та економічних спеціальностей.

Основними цілями співпраці сторін є розроблення та впровадження сучасних форм і методів навчання, сприяння практичній реалізації міжнародних, загальнодержавних і регіональних програм, спільне проведення науково-практичних конференцій, семінарів, симпозіумів, круглих столів тощо.