Команда ПДАУ поспілкувалася з учнями Хорольської громади

Представники Полтавського державного аграрного університету на чолі з ректором Олександром Галичем провели профорієнтаційний захід для учнів 9-11 класів Хорола та Хорольської міської територіальної громади. Зустріч відбулася на базі ВСП "Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАУ". Гостей привітали секретар виконавчого комітету міської ради Галина Козлова, начальниця відділу освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради Ірина Штейнберг, а також директор коледжу Микола Чишко.
Місцева громада із цікавістю поставилася до візиту представників ПДАУ, тож актова зала коледжу була переповнена відвідувачами. Окрім хорольських учнів, завітали також школярі з усієї міської громади. Олександр Галич розповів про актуальні спеціальності, у нас близько 30, а також можливість проходження закордонних практик, змістовного дозвілля, занять спортом, про комфортні умови проживання та численних партнерів-роботодавців, які радо працевлаштовують наших випускників. Також ректор ПДАУ вручив подяки за створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу учнівської молоді Полтавщини, реалізацію освітніх проєктів і плідну співпрацю з нашим Університетом голові Хорольської міської ради Сергію Волошину, начальниці відділу освіти, молоді та спорту Хорольської міської ради Ірині Штейнберг і директору ВСП "Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАУ" Миколі Чишку.
Щоб зробити зустріч ще приємнішою, була підготовлена концертна програма, ведучими якої були славнозвісні Станіслав Манько та Владислав Стеблівський. А народний ансамбль сучасної пісні «MAL-A-XIT» (художня керівниця – Софія Курбацька) подарував юним гостям чимало позитивних емоцій і гарного настрою!