Книжкова виставка до Дня Незалежності України

З Днем Незалежності, Україно!

Від щирого серця вітаємо з найважливішими датами для нашої країни – Днем Прапора України та Днем Незалежності України!

З нагоди цих найголовніших для кожного українця свят Бібліотека Полтавського державного аграрного університету організувала книжкову тематичну виставку «Шлях до Незалежності».

Цього року виставка стала особливою завдяки тому, що на неї завітали не лише викладачі та студенти нашого університету, а й майбутні першокурсники разом зі своїми батьками. Тішимося, що у молодого покоління є такий палкий інтерес до історії своєї країни та прагнення краще зрозуміти події, що визначили її незалежність.

На цій виставці ви зможете зануритися у багатогранний світ сучасної України та її історії, дізнатися більше про президентів, які відзначилися у часи незалежності, а також ознайомитися з книгами, автором яких є навіть один з колишніх президентів – Леонід Кучма.

На поличках виставки ви знайдете книги про національну символіку, розкриєте таємниці національних процесів, які відбувалися в Україні, а також дізнаєтеся про внесок, який наша країна зробила для світової спільноти. Значна увага приділена важливій темі війни за незалежність та державність, яка визначила сучасний стан нашої держави.

Запрошуємо всіх охочих завітати до Бібліотеки та пригадати, як ми долали труднощі на шляху до незалежності. Разом ми можемо підтримувати та зберігати пам'ять про великі події та героїчний шлях нашої країни.

Дякуємо всім, хто вже відвідав виставку та розділив це свято з нами. Нехай наша Україна буде завжди вільною та міцною, а її незламний дух буде непохитною основою для наших досягнень.

Тих, хто ще не встиг відвідати виставку, чекаємо в бібліотеці  по 4 вересня!