Книгообмін між Науковою бібліотекою НУБіП України та бібліотекою ПДАУ

Директорка бібліотеки Полтавського державного аграрного університету Наталія Кузьміна та директорка Наукової бібліотеки Національного університету біоресурсів і природокористування біоресурсів України Тетяна Кіщак підписали Договір про співпрацю, що започаткував плідну програму книгообміну на 2023-2028 роки. Ця ініціатива спрямована на підвищення доступності цінних знань і збагачення бібліотечних фондів обох закладів.

У рамках цієї угоди Бібліотека ПДАУ вже отримала два надзвичайно змістовних видання:

•  «Історія та сучасність Національного університету біоресурсів і природокористування України», автори С. М. Ніколаєнко, С. О. Білан, Л. П. Лановюк, Д. М. Рудень, В.Д. Шинкарук. У цій книзі розповідається про заснування університету, його видатних професорів та науковців, успішних випускників, діяльність закладу.
  •  «Мікроструктурний аналіз м’яса та м’ясопродуктів», автори В. Т. Хомич та Л. В. Баль-Прилипко. У цьому навчальному посібнику викладено основи технології м’яса та м’ясопродуктів та гістологічні методи їх дослідження. Він стане корисним ресурсом для здобувачів вищої освіти спеціальностей «Харчові технології» та «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза».

Віримо, що цей обмін книгами розширить можливості наших студентів, дослідників і викладачів у їхній науково-дослідній діяльності, ознайомлюючи з різноманітними поглядами та цінними ідеями з широкого спектра питань.

Висловлюємо щиру вдячність Національному університету біоресурсів і природокористування України за це взаємовигідне партнерство!