Кімната психологічного розвантаження до ваших послуг

Психологічна служба академії у межах проєкту ПДАА «100 добрих справ» обладнала кімнату психологічного розвантаження. Це спеціально організований простір, призначення якого полягає в гармонізації психоемоційного стану учасників освітнього процесу, усунення перевтоми та підвищення рівня їх працездатності.

Кімната поділена на дві функціональні зони. Релаксаційна зона – для індивідуальної роботи із психологом або соціальним педагогом. Це затишний куточок для тих, кому можуть знадобитися умови для усунення стресу та відновлення сил, термінова психологічна допомога або приватна консультація фахівця.

Найчастіше саме в таких умовах, де панують спокій і тиша, можна розв’язати особистісні проблеми, міжособистісні конфлікти, конфлікти внутрішніх і зовнішніх факторів, що призводять до фрустрації, творчої кризи і зниження рівня мотивації та працездатності. 

Друга тренінгова зона призначена для проведення профілактичної та корекційної роботи в малих групах у формі розвивальних тренінгів за допомогою методів арттерапії (піскова терапія, ізотерапія, музикотерапія та ін.). Учасникам тренінгу наданий вільний доступ до різноманітних артматеріалів для створення колажів, малюнків, піскових композицій, музичних інструментів та інших засобів емоційної виразності. Такі тренінги вже відбуваються.

Така творча робота допоможе будь-кому зняти психологічне напруження, відчути себе в безпеці та в доброму гуморі, отримати навички релаксації, самопізнання, безконфліктного спілкування.

Звертайтесь до психологічної служби за телефоном 096 60 49 361.

Запрошуємо до співпраці!