Кібергігієна у житті та на роботі

Аспіранти кафедри прийняли участь у заході «Кібергігієна у житті та на роботі»

02 лютого 2023 року за сприяння Офісу підтримки вченого проведено онлайн захід, який був присвячений питанням пов’язаним з кіберризиками та шляхами їх недопущення. Для участі у заході запрошувалися наукові, науково-педагогічні працівники та всі охочі.
Від кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи до заходу долучився здобувач вищої освіти третього освітньо-наукового рівня доктора філософії другого року навчання Олександр Долгін.
За мету онлайн зустрічі ставилося підвищення обізнаності з питань кібергігієни у житті та на роботі.
Запрошеними спікером зустрічі був Іван Копиченко, експерт програми EGAP Фонду Східна Європа.
Під час зустрічі пан Іван ділився з учасниками власним практичним досвідом та існуючими сучасними інструментами, що є простими у застосуванні й ефективними для убезпечення себе та свого робочого простору від можливих кіберризиків.
Захід пройшов досить жваво та був насичений корисною інформацією й практичними порадами. Кожен охочий мав змогу отримати вичерпні відповіді на поставлені запитання.