Кафедра маркетингу ПДАУ долучилася до просвітницької діяльності Дія.Бізнес у Полтаві

Педагогічна діяльність має спиратися на практичний досвід викладачів, поєднаний з фундаментальними теоретичними знаннями. Саме тоді ефективність освітнього процесу стає найвищою. Кафедра маркетингу Полтавського державного аграрного університету завжди дотримується цих принципів у своїй роботі, тож не дивно, що наших співробітників регулярно запрошують виступити перед представниками бізнесу та активною громадськістю.

Цього тижня на запрошення Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Полтаві старший викладач кафедри маркетингу Ігор Лядський провів відкриту лекцію для широкого загалу на тему "Маркетингова комунікація в умовах обмеженого бюджету". Серед присутніх були підприємці, маркетологи та SMM-менеджери.