Інсайти банківських і корпоративних фінансів

За такою темою 24 жовтня 2023 року була проведена гостьова лекція Антона Цьови – співробітника фінансового відділу Групи компаній «Надєжда» (в минулому – провідного співробітника банку) для здобувачів вищої освіти факультету обліку та фінансів.

Наголошуючи на важливості тісної співпраці з стейкхолдерами, відкрив зустріч декан факультету обліку та фінансів, кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Олександр Безкровний. Він звернув увагу учасників зустрічі на унікальності такого спілкування з фахівцями фінансової сфери, яке розкриває особливості їх практичного досвіду, що є неоціненним в плані забезпечення якості фахової вищої освіти.

Про свої спогади з студентських років, етапи кар’єри, здобутки та напрацювання говорив гість. Він дав багато цінних порад учасникам зустрічі:

• постійно наполегливо вчитись протягом всього життя і, особливо, в молоді роки;
  • набувати загальних компетентностей, які сприятимуть в професійному розвитку;
  • опановувати іноземні мови для підвищення власної конкурентоздатності;
  • вміти комунікувати та формувати соціальне поле.

Важливою частиною лекції стала інформація про особливості колективів фахівців з фінансів в банківському та бізнесовому середовищі, про асортимент процесів фінансової роботи. Доречно звернув увагу гість на важливі знання та вміння фахівця: аналітичне мислення, знання фінансової звітності, обліку як базису фінансових рішень.

Врешті-решт гостьова лекція стала довірливою бесідою між гостем, студентами та викладачами про навички і вміння, виклики та здобутки. Це стало довірливим полем спілкування колишнього і теперішніх студентів. А викладачі були раді бачити теплий зв’язок поколінь.

Щиро дякуємо гостеві! До зустрічі знов!