Інноваційна модель розвитку для України

22 вересня 23 року відбулося  обговорення книги економіста сучасності Ярослава Романчука "Новий Захід. Українська мрія" зі студентами  2 курсу спеціальності 242 Туризм.

Автор мав змогу презентувати книгу на зустрічі в університеті 15 вересня 2023 року

Книга розкриває наукові та практичні засади економічної політики країни, яка стикається з глибокими кризовими явищами та мобілізує ресурси для їх подолання.  В книзі висвітлені системні пропозиції щодо трансформації економіки України, що ґрунтуються на аналізі ключових теорій і моделей економічного зростання, а також аудиті економічної політики України від початку 1990-х років.

В книзі Ярослав Романчук пропонує свою інноваційну модель економічного розвитку для України, що викликає жвавий інтерес для обговорення та дискусії.