Імунологічна та генетична-молекулярна діагностика паразитарних хвороб

3.10.2023 року на факультеті  ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету відбулась онлайн зустріч здобувачів вищої освіти третьго  (навчально-наукового) рівня спеціальності 211 Ветеринарна медицина із директором Інституту зоології імені І.І. Шмальгаузена НАН України, доктором біологічних наук Харченком Віталієм Олександровичем.

Організатором заходу виступила Валентина Євстаф'єва доктор ветеринарних наук, професор, гарант ОНП Ветеринарна медицина.

До участі у  заході також були долучені викладачі кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи. Метою зустрічі було висвітлення питання імунологічної та генетично-молекулярної діагностики паразитарних хвороб для здобувачів вищої освіти третього (навчально-наукового) рівня.

Загалом проведений захід був дуже цікавим та корисним не лише для здобувачів вищої освіти, а й для науково педагогічного колективу кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи.