ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Міжкультурна комунікація в контексті глобалізаційного діалогу: стратегії розвитку»

25–26 листопада викладачі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Полтавського державного аграрного університету стали учасниками ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Міжкультурна комунікація в контексті глобалізаційного діалогу: стратегії розвитку».

Під час секційних засідань конференції розглядалися актуальні питання міжкультурної комунікації в сучасному суспільстві: мовна міжкультурна комунікація, міжкультурні історичні зв’язки, інформаційний простір і міжкультурна комунікація, міжкультурна комунікація студентів-іноземців у процесі фахової підготовки, міжкультурна комунікація у процесі євроінтеграції. Викладачі взяли участь в обговоренні дискусійних питань на платформі Zoom.
     За результатами роботи конференції буде сформовано збірник тез доповідей, який буде розміщений на відкритій платформі українсько-польського видавництва з багаторічним досвідом видання наукової книги «Liha-Pres».