25 та 26 лютого 2023 року відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України секції «Українська література».
   Голова журі наукової секції – Ленська Світлана, докторка філологічних наук, доцентка, професорка кафедри української літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, члени журі: Сизоненко Наталія, кандидатка філологічних наук, доцентка завідувачка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Полтавського державного аграрного університету, і Сарапин Віта, кандидатка філологічних наук, доцентка доцентка кафедри педагогічних та суспільних наук Полтавського університету економіки і торгівлі, мали честь ознайомитися із цікавими й актуальними науковими дослідженнями, підготовленими 24 конкурсантами.

Серед учасників конкурсу-захисту – як початківці, зокрема учні 8–9 класів, так і ті, хто вже не вперше репрезентує результати наукового пошуку. Приємно відзначити, що юні дослідники разом зі своїми науковими керівниками предметом вивчення обирають актуальні проблеми, малодосліджені або частково висвітлені літературознавчі питання, зокрема жанрові особливості сучасної прози, проблемно-тематичний і художньо-образний діапазон доробку письменників-краян, ідіостильові домінанти творчості митців слова тощо.
   Представлені наукові роботи переконують, що українська нація має потужний інтелектуальний потенціал, небайдужу до художнього слова й наукового пошуку молодь, яка впевнено крокує до поставленої мети.
   Дякуємо Полтавському національному педагогічному університету імені В. Г. Короленка  за гостинність, а колегам – за командну й злагоджену роботу.

Чекаємо на зустріч з юними літературознавцями наступного року!