ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН секції «Історичне краєзнавство»

Надзвичайно насиченими на позитивні емоції видалися минулі вихідні. 25 та 26 лютого відбувався ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Учнівські наукові роботи, представлені на секції «Історичне краєзнавство» оцінювало журі в складі доктора історичних наук, професора, ректора Полтавського університету економіки і торгівлі, заслуженого працівника освіти України Нестулі О. О., кандидата історичних наук, доцентки кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Полтавського державного аграрного університету Помаз Ю. В. та кандидата історичних наук, доцентки кафедри історії України Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Жалій Т. В.

17 знавців історії рідного краю змагалися між собою за почесне перше місце й право представляти Полтавщину на Всеукраїнському ІІІ етапі МАН-івських учнівських науково-дослідних робіт у секції історичного краєзнавства. Презентації неймовірно цікавих краєзнавчих проєктів, жваве обговорення й наукові дискусії відбувалися в атмосфері позитиву й доброзичливості.

Висловлюємо подяку всім учасникам конкурсу, їх науковим керівникам та колегам дружніх закладів вищої освіти за співпрацю! Радіємо перемогам юних дослідників та гостинно запрошуємо на навчання до Полтавського державного аграрного університету!