15–16 лютого 2024 року на базі кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету відбулась ІХ Всеукраїнська науково–практична Інтернет–конференція під назвою «Вирішення сучасних проблем у ветеринарній медицині».

До участі у конференції допускаються: здобувачів вищої освіти, молодих учених, науково-педагогічних, наукових працівників, фахівців з ветеринарної медицини та ветеринарної гігієни, санітарії та експертизи.

У конференції приймали участь представники таких навчальних закладів та організацій: Полтавський державний аграрний університет; Поліський національний університет; Одеський державний аграрний університет; Державний біотехнологічний університет; Сумський національний аграрний університет; Миколаївський національний аграрний університет; Білоцерківський національний аграрний університет; Національний науковий центр «Інститут судових експертиз ім. засл. проф. М. С. Бокаріуса»; Товариство з обмеженою відповідальністю “Сади Венеції”, Басано дел Граппа, Італія; ВСП «Золотоніський фаховий коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету»; ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Білоцерківського національного аграрного університету».

Програма конференції

Збірник тез конференції