І ЗНОВУ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ВІТАЄ НАУКОВЦІВ

7 листопада 2019 року до Дня науки в рамках проведення профорієнтаційного та загальноосвітнього заходу на інженерно-технологічний факультет завітали здобувачі вищої освіти вищих навчальних закладів І‒ІІ рівня акредитації, що входять до складу Полтавської державної аграрної академії: Аграрно-економічного коледжу, Коледжу управління, економіки і права, Березоворудського аграрного коледжу, Хорольського агропромислового коледжу та Лохвицького механіко-технологічного коледжу.

Також наш факультет відвідали і школярі старших класів Полтавського загальноосвітнього навчального закладу І‒ІІІ ступенів № 7 імені Т. Г. Шевченка – абітурієнти 2020 року.

Для всіх гостей викладачі факультету Горбенко Олександр Вікторович, к.т.н., доцент кафедри технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва, Ляшенко Сергій Васильович, к.т.н., доцент кафедри технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва та Іванов Олег Миколайович, к.т.н., доцент кафедри технології обладнання переробних і харчових виробництв, а також студент 1 курсу ступеня вищої освіти магістр Величко Кирило підготували цікаві доповіді щодо навчання на інженерно-технологічному факультеті, розповіли про особливості роботи майбутніх інженерів та про деякі практичні кейси.

Гостей привітали ректор академії, професор Аранчій Валентина Іванівна разом із проректором з науково-педагогічної роботи, професором Костенко Оленою Михайлівною та проректором з науково-педагогічної, наукової роботи, доцентом Горбом Олегом Олександровичем.

Наприкінці зустрічі відповідальний секретар приймальної комісії Келемеш Антон Олександрович поінформував майбутніх вступників щодо правил і особливостей вступу до академії. Далі студентам провели оглядову екскурсію територією академії та навчальними лабораторіями інженерно-технологічного факультету.