30 січня 2024 року здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня доктора філософії спеціальності 211 Ветеринарна медицина факультету ветеринарна медицина Полтавського державного аграрного університету, прийняли участь у роботі вебінару Сприяння Німецько-Українському науково-дослідницькому співробітництву (Guiding Ukrainian Researchers to DFG Funding Programmes to Promote German-Ukrainian Research Cooperations). Який, був організований за сприяння Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та Німецьким дослідницьким фондом.

Вебінар проходив в режимі онлайн на базі платформи Zoom на англійській мові. Під час семінару, лекторами були презентоваі такі теми: Presentation of Young Scientists Council at the Ministry of Education and Science of Ukraine (Olesia Vashchuk, Anastasiia Simakhova)Presentation of Scholar Support Office (Olena Polischchuk)Presentation about German Research Foundation and its funding opportunities for Ukrainian researchers and German-Ukrainian cooperation projects, incl. Q&A (Dr. Elisa Braeckevelt and Mechthild Köhler).

Здобувачі вищої освіти мали змогу ознайомитися із програмами  фонду DFG та умовами участі у них та спеціальними пропозиціями для науковців України, а також програмами які реалізує Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та Scholar Support Office.