Громадське обговорення локальний нормативних документів (2022-2023 навчальний рік)

Громадське обговорення проєктів анкет (зауваження та пропозиції до зазначених проєктів приймаються до 22 вересня 2022 р.)

Громадське обговорення проєкту «Положення про комплекс навчально-методичного забезпечення навчальної дисципліни в Полтавському державному аграрному університеті» (зауваження та пропозиції до проєкту приймаються до 23 січня 2023 р.)

Громадське обговорення проєкту «Положення про робочу програму навчальної дисципліни в Полтавському державному аграрному університеті» (зауваження та пропозиції до проєкту приймаються до 23 січня 2023 р.)

Громадське обговорення проєкту «Методичних рекомендацій щодо розробки силабусу навчальної дисципліни в Полтавському державному аграрному університеті» (зауваження та пропозиції до проєкту приймаються до 23 січня 2023 р.)

Громадське обговорення проєкту «Положення про порядок визнання результатів навчання, здобутих у неформальній та інформальній освіті, здобувачами вищої освіти Полтавського державного аграрного університету» (зауваження та пропозиції до проєкту приймаються до 02 березня 2023 р.)

Громадське обговорення проєкту «Положення про організацію самостійної роботи здобувачів вищої освіти Полтавського державного аграрного університету» (зауваження та пропозиції до проєкту приймаються до 02 березня 2023 р.)

Громадське обговорення проєкту «Положення про оцінювання результатів навчання здобувачів вищої освіти в Полтавському державному аграрному університеті» (зауваження та пропозиції до проєкту приймаються до 26 червня 2023 р.)

Громадське обговорення проєкту «Положення про організацію та проведення відстроченого контролю результатів навчання здобувачів вищої освіти в Полтавському державному аграрному університеті» (зауваження та пропозиції до проєкту приймаються до 26 червня 2023 р.)