Громадське обговорення локальний нормативних документів (2021-2022 навчальний рік)

Громадське обговорення проєкту анкети для здобувачів вищої освіти (зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються до 29 квітня 2022 р.)

Громадське обговорення проєкту «Положення про порядок визнання результатів навчання, здобутих у неформальній та інформальній освіті, здобувачами вищої освіти Полтавського державного аграрного університету» (зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються до 26 травня 2022 р.)

Громадське обговорення проєкту «Положення про раду з якості вищої освіти у ПДАУ» (зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються до 23 червня 2022 р.)

Громадське обговорення проєкту «Положення про моніторинг якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в Полтавському державному аграрному університеті» (зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту приймаються до 29 серпня 2022 р.)