Гра «Обираєш сам» для учнів шкіл

У рамках тижня факультету обліку та фінансів відбулася зустріч викладачів кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін з учнями 10–11 класів Полтавської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 26. Доцент кафедри Сергій Приходько провів для них політичну гру «Обираєш сам». Під час гри моделювалися ситуації, пов’язані з потребою розв’язувати реальні проблеми сьогодення територіальних громад. Частина учнів виконувала функції керівників органів місцевого самоврядування, які пропонували свої способи їх розв’язання, а решта – роль експертів, які оцінювали якісний рівень запропонованих ідей.

Захід відвідав декан факультету Олександр Безкровний. Він розповів про спеціальності, за якими відбувається освітня підготовка студентів на факультеті. Також він став учасником гри, надавши важливі консультації щодо системи місцевого оподаткування.

Школярі відчули себе справжніми громадянами, які здатні професійно оцінювати діяльність органів влади. Вони висловили цікаві ідеї щодо життя територіальних громад. Отримані знання стануть важливою підставою для набуття практичних умінь і навичок розв’язання місцевих проблем.