Гостьові лекції та навчальні заняття

• Комплексна навчальна практика 2 курсу спеціальності 201 Агрономія (с. Петрівка)
Лекція з навчальної дисципліни ТОПОГРАФІЯ для здобувачів 1 курсу із залученням стейкхолдера, сертифікованого землевпорядника Ірини ГОЛУБ. Тема: Супутникові системи навігації (18 травня 2023 року)
20 квітня 2023р у навчально-науковій лабораторії   агрохімії ім. П.І. Воропіна викладачами кафедри Оленою Гордєєвою та Оксаною Калашнік було проведено практичне навчання студентів ВСП "Фаховий коледж управління, економіки і права ПДАУ" спеціальності 201 Агрономія (ОПП– організація і технологія ведення фермерського господарства).
Закріплення знань з Мікробіології здобувачів вищої освіти спеціальності 201 Агрономія на лабораторному занятті (4.11.2022)
Практична підготовка здобувачів 1 курсу СТН спеціальності 193 Геодезія та землеустрій (2022р).
Лабораторне заняття з навчальної дисципліни Грунтознавство за участі здобувачів 1 курсу спеціальності 193 Геодезія та землеустрій (2022р)
ЛЕКЦІЯ з навчальної дисципліни Землеробство стейкхолдера Володимира Мокляка
Навчальна практика здобувачів освітнього ступеня бакалавр із Землеробства (2021р)
Практична підготовка студентів у лабораторії: визначення стуктурності грунтів методом Саввінова
Визначення агрогідрологічних констант закритого ґрунту на лабораторному занятті
Відбір проб ґрунту для лабораторної роботи з навчальної дисципліни «Адаптивні системи землеробства» здобувачами 1-го курсу магістратури спеціальності 201 Агрономія, ОПП Екологічне рослинництво (2020р.)
ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ 13 жовтня 2020 року на кафедрі землеробства і агрохімії ім. В. І. Сазанова факультету агротехнологій та екології ПДАА в ауд. 41 першого корпусу відбулася відкрита лекція на тему «Ера  No-till в Україні настане скоро й обов’язково»
В господарстві СК "Радянський" вже більше 20 років поспіль вирощують лікарські рослини. Все розпочиналося з 0,4 га ехінацеї, а сьогодні - це найбільші площі цієї культури в Європі. Поряд з нею проходять технологічне випробування волошка синя, календула, ефіроолійні культури. Керівник господарства М.І.Андрієнко активно підтримує різні нішові культури, не тільки лікарські, а й зернові, зернобобові, вважає, що треба розширяти ринки с.-г продукції. Професор кафедри, д.с.-г.н. Поспєлов С.В. вже тривали час співробітничає з господарством, регулярно надає консультації з питань біології, вирощування, післязбиральної доробки сировини. В цьому році тривалі підвищені температури призвели до більш раннього зацвітання ехінацеї, але види на урожай, і головне - якість продукції, - оптимістичні.