Гостьова лекція від стейкхолдера для майбутніх політологів

13 грудня відбулося чергове лекційне заняття з дисципліни «Теорія та історія політичних партій» на тему «Особливості електоральної діяльності політичних партій» для здобувачів вищої освіти ступеня бакалавра 3 курсу за спеціальністю Політологія. Цілями освітньої підготовки студентів цієї спеціальності є не тільки оволодіння теоретичними знаннями, а й набуття умінь і навичок, необхідних для подальшої практичної діяльності у сфері публічної політики.

Для реалізації завдань практичної підготовки до освітнього процесу залучаються стейкхолдери – фахівці-практики. Тож політичний експерт і технолог, учасник багатьох виборчих кампаній Антон Нестеренко розповів про особливості електоральної діяльності політичних партій. Заняття було проведене у цікавій інтерактивній формі. Студенти стали його повноцінними співучасниками. Лектор моделював імовірні ситуації під час виборчих процесів, а майбутні політологи пропонували своє бачення способів розв’язання проблем. Крім того, вони отримали завдання на наступні заняття для того, щоб діалог був ще більш професійним.