Гостьова лекція від представника районного управління поліції

27 березня 2024 року здобувачі вищої освіти 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти відвідали гостьову лекцію з факультетської вибіркової навчальної дисципліни "Основи керування автомобілями та сільськогосподарською технікою" від представника районного управління поліції СЕМЕНІЙ Валерія.

Під час зустрічі розглянули тему: "Керування транспортними засобами у межах населеного пункту". Доповідач наголосив на особливостях керування сільськогосподарською технікою у населених пунктах та вимогах, яким мають відповідати транспортні засоби та водії.

Щиро вдячні СЕМЕНІЙ Валерію за цікаву та змістовну доповідь! Крім того, дякуємо усім присутнім та організаторам зустрічі: завідувачу кафедри ГОРБЕНКО Олександру та старшому викладачеві ЛАВРЕНКО Володимиру!