Гостьова лекція присвячена актуальним питанням в галузі генетичних досліджень

22 грудня 2022 року відбулася гостьова лекція, яку провів старший науковий співробітник лабораторії генетики Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН, кандидат сільськогосподарських наук Артем Саєнко, присвячену актуальним питанням в галузі генетичних досліджень. Лекція проходила у рамках співпраці зі стейкхолдерами для здобувачів вищої освіти спеціальностей 162 Біотехнології та біоінженерії та 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва Полтавського державного аграрного університету. На захід було запрошено директора навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології, д.с.-г.н., Миколу Маренича та декана факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва д.с.-г.н. Анатолія Шостю.