Гостьова лекція представників Полтавського ливарно-механічного заводу

14 квітня 2023 року на інженерно-технологічному факультеті відбулася зустріч здобувачів вищої освіти зі спеціальностей 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка та 133 Галузеве машинобудування зі стейкхолдерами освітніх програм Полтавського державного аграрного університету, представниками Полтавського ливарно-механічного заводу.
Ірина ТИМОШЕНКО і Наталія СЕМЕНОВА прочитали гостьову лекцію на тему: «Сучасне обладнання гідротранспорту: виготовлення, налаштування, обслуговування». Здобувачі вищої освіти були ознайомлені з головними аспектами проєктування систем гідротранспорту та підбору насосів, електричних двигунів й трубопроводів, із технологічними особливостями виготовлення насосних агрегатів, їх монтажем, а також процесом запуску й технічного обслуговування.

Залучення стейкхолдерів до організації освітнього процесу забезпечує якісну координацію діяльності здобувачів вищої освіти, закладає фундамент для ефективної співпраці, спрямованої на вдосконалення та покращення якості підготовки майбутніх фахівців інженерних спеціальностей.