Гордість кафедри менеджменту та Полтавського державного аграрного університету

Микита Моргун ̶ член збірної команди Полтавської області з вільної боротьби та входить до складу резервної збірної команди України з даного виду спорту. Має звання кандидата у майстри спорту України. У 2018 році став чемпіоном України та бронзовим призером чемпіонату Європи серед юнаків. Є неодноразовим чемпіоном області та призером міжнародних турнірів.

А вже 2021 році став бронзовим призером ІX Всеукраїнського турніру пам’яті МСМК чемпіона Світу та Європи Ігоря Первачука в м. Львові та міжнародного турніру з вільної боротьби серед чоловіків «Чорне море» в м. Одеса.

З 2020 року навчається на першому курсі за спеціальністю 073 Менеджмент Навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій.
Викладачі та студенти ПДАУ характеризують Микиту як старанного студента, який відповідально та сумлінно виконує доручення. Зарекомендував себе як людина яка має лідерські якості та управлінський потенціал, він займає активну життєву позицію, що допомагає йому у спорті та в опанувуванні майбутньої професії.