Фінал навчального року - захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 181 Харчові технології рівня вищої освіти Магістр

Завершальним етапом навчання здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 181 Харчові технології кафедри харчових технологій Полтавського державного аграрного університету став захист кваліфікаційних робіт, який відбувся 12 грудня для здобувачів вищої освіти заочної форми навчання та з 25 по 27 грудня 2023 року для здобувачів вищої освіти денної форми навчання.

Для захисту кваліфікаційних робіт була сформована екзаменаційна комісія, головою якої виступила доктор технічних наук, професор, професор кафедри технології і організації ресторанного господарства Державного Торговельно-Економічного Університету Юдіна Тетяна Іллівна.

До складу також увійшли: гарант спеціальності 181 Харчові технології другого рівня вищої освіти "Магістр", професор кафедри харчових технологій, доктор технічних наук, професор - Сукманов Валерій Олександрович, завідувач кафедри харчових технологій, кандидат технічних наук, доцент - Будник Ніна Василівна та доцент кафедри харчових технологій, кандидат технічних наук, доцент - Кайнаш Алла Петрівна.

Члени екзаменаційної комісії відзначили актуальність обраних тем досліджень, високий рівень теоретичної та практичної підготовки виконаних кваліфікаційних робіт, висловили подяку всім учасникам і присутнім на даному заході.

Члени екзаменаційної комісії та колектив кафедри харчових технологій щиро вітають студентів-випускників із успішним захистом кваліфікаційних робіт. Нехай знання, отримані в університеті, стануть запорукою вагомих здобутків та допоможуть досягти омріяних вершин у професійній діяльності.