Філії кафедр факультету обліку та фінансів

Факультет має тісні зв’язки з виробництвом. Філіями випускаючих кафедр факультету обліку та фінансів є провідні підприємства: сільськогосподарський виробничий кооператив «Батьківщина» (смт. Котельва, Котелевського району, Полтавської області); ПП „Агроекологія” Шишацького району, Полтавської області; Державне підприємство дослідне господарство «Степне» (с. Степне Полтавського району, Полтавської області); Товариство з обмеженою відповідальністю ім. А.Л. Фисуна (с. Лип’янка Карлівського району, Полтавської області); Товариство з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Маяк» (смт. Котельва, Котелевського району, Полтавської області);  а також Головне управління державного казначейства України у Полтавській області (м. Полтава); філія «Полтавсього регіонального управління» ПАТ «Комерційний банк «Приватбанк» (м. Полтава); Головне управління статистики у Полтавській області (м. Полтава).

Корост Тетяна Михайлівна – колишній голова правління ТОВ "АФ „Маяк” Котелевського району Полтавської області, Герой України, Голова Котелевської районної державної адміністрації

Антонець Семен Свиридонович – засновник ПП „Агроекологія” Шишацького району Полтавської області, Герой Соціалістичної Праці, Герой України ПП „Агроекологія” Шишацького району Полтавської області