Електронне декларування. Програма «СОНАТА» для електронної звітності – зустріч зі стейкхолдером Лазебою Є. С.

У рамках дисципліни «Комп’ютерний облік у суб’єктів малого підприємництва» 22 листопада 2018 р. викладачами кафедри: к.е.н., доцентом  Дугар Т. Є. та к.е.н., доцентом  Романченко Ю. О.  було проведено семінар – тренінг «Електронне декларування. Програма «СОНАТА» для електронної звітності»

Тьютором була запрошена стейкхолдер Лазеба Євгенія Сергіївна,  головний бухгалтер обліково-інформаційного центр, консультант з ведення бухгалтерського та податкового обліку і звітності фізичних осіб-підприємців, експерт з формування електронної звітності у програмі «Соната».

Євгенія Сергіївна наголосила, що на піку популярності сьогодні серед суб’єктів малого бізнесу є використання програмного продукту «Соната». Оскільки це сучасна програма для електронної звітності, що підтримує стандарти Фіскальної служби, Пенсійного фонду та Держстату. Це інструмент  для створення, підписання та відправки звітів та Податкових накладних, а також перегляду отриманих квитанцій.

Дякуючи Не лише студенти мали змогу поглибити свої знання та вміння роботи в програмі «Соната», а й всі бажаючі.

Слухачі ставили багато цікавих питань та отримали ґрунтовні відповіді від практикуючого фахівця.

Члени кафедри щиро вдячні Лазебі Євгенії Сергіївні за надану можливість поглиблювати знання та практичні вміння