Екскурсія студентів інженерно-технологічного факультету до Народного музею історії ПДАУ

Традиційно першокурсники відвідують Народний музей історії Полтавського державного аграрного університету. Така екскурсія – це не лише знайомство з історичним минулим закладу освіти, а й своєрідний елемент посвяти і вступу до спільноти молоді, яка обрала саме наш Університет для здобуття майбутньої професії.

Минулого тижня всі групи 1 курсу інженерно-технологічного факультету спеціальностей 208 Агроінженерія, 133 Галузеве машинобудування, 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка відвідали Народний музей історії ПДАУ разом із кураторами Оленою Боровик, Сергієм Ляшенком, Олександром Сівцовим і Наталією Прілєпо.

Огляд експозицій супроводжувався цікавою розповіддю директорки музею Наталії Локес. У музеї представлені всі історичні етапи розвитку сільськогосподарської просвіти на Полтавщині, в Україні та світі. Надзвичайно цінними є оригінальні документи і науково-популярна література, пов’язані з діяльністю Полтавського товариства сільського господарства, їм уже понад 150 років. На сьогодні у музеї налічується близько трьох тисяч експонатів, переважна більшість із яких – ориґінальні, значна частина яких становить історичну, наукову та мистецьку цінність. На особливу увагу заслуговують меморіальні речі видатних науковців, чия доля була пов’язана із закладом освіти.

Враження студентів від перегляду експозицій змінювалися від цікавості, до подиву і навіть захоплення. Подібні зустрічі зазвичай нікого із відвідувачів не залишають байдужими! Наша історії – це наше коріння, фундамент, на якому формується сьогодення і майбутнє.

Радимо всім, хто ще не мав нагоди відвідати це надзвичайно цікаве й гостинне місце у нашому Університеті, знайти час і поринути в атмосферу формування і становлення аграрної освіти на Полтавщині, стати бодай на мить свідками подій, пов’язаних не лише із науковим минулим, а й із людськими долями наших талановитих і сильних духом визначних земляків.