Екскурсія до Полтавського підрозділу ТОВ "Агрістар"

11 березня 2021 року викладачі кафедри технологій та засобів механізації аграрного виробництва та здобувачі вищої освіти інженерно-технологічного факультету спеціальності 208 Агроінженерія відвідали з екскурсією Полтавський підрозділ ТОВ «Агрістар» (м. Полтава, вул. Серьогіна, 1).

Компанія «Agristar» – дилер сільськогосподарської техніки світових брендів John Deere, Vaderstad, Fast, Geringhoff, Gregoire Besson, Hagie, Kemper, Kramer, Mazzotti, Monosem, Sulky, Zimmatic.

Відвідувачі ознайомилися із сучасною сільськогосподарською технікою на виставковому майданчику та взяли участь у демонстрації в роботі.

Представники компанії представили організацію роботи свого сервісного підприємства, постачання витратними матеріалами та запасними частинами.

Керівництво компанії, відповідно до угоди про співробітництво, надає можливість проводити виїзні лабораторні заняття та проходження виробничих практики для здобувачів вищої освіти.

Кафедра ТЗМАВ