Екскурсія для внутрішньо переміщених осіб територією Полтавського державного аграрного університету

12 квітня 2024 року  для внутрішньо переміщених осіб  була проведена екскурсія територією Полтавського державного аграрного університету, зокрема навчально-науковими лабораторіями кафедри харчових технологій.

Гості оглянули спеціалізовані лабораторії «Техно-хімічного та бактеріологічного контролю» та «Мікробіологічний бокс», екскурсію якими провела завідувачка кафедрою Ніна БУДНИК. Окрім цікавої розповіді про технічні характеристики та можливості обладнання, яке представлене у фондах лабораторій кафедри, гостей запросили до народного музею історії університету, де на сьогодні розміщено близько трьох тисяч експонатів, із яких переважна більшість – оригінальні.

Гості із задоволенням слухали доповідачів, задавали питання та розглядали експонати наукового музею. По завершенні екскурсії на відвідувачів чекала прогулянка парковою зоною та фотографування біля туристичної принади не тільки нашого університету, а й усієї Полтави – найстарішої магнолії, якій вже понад 40 років.