Дуальна лекція у рамках вивчення навчальної дисципліни «Методика викладання соціально-політичних дисциплін»

Для вдосконалення освітнього процесу за ОПП Політологія другого (магістерського) рівня вищої освіти викладачі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Полтавського державного аграрного університету систематично залучають до аудиторних занять представників академічної спільноти, професіоналів-практиків та інших стейкхолдерів.
   У межах вивчення обов’язкової навчальної дисципліни «Методика викладання соціально-політичних дисциплін» для  здобувачів вищої освіти ступеня магістра 1 курсу за спеціальністю 052 Політологія 2 травня 2023 року було проведено дуальну лекцію на тему «Технології навчання соціально-політичних дисциплін». Модераторами лекції були к. пед. н., доцентка Алла Ільченко та к. пед. н., доцентка Леся Матвієнко.
   На лекції обговорювалися питання стосовно ролі, сутності та особливостей  сучасних технологій навчання у процесі підготовки фахівців у галузі політології.

Лекторка Алла Ільченко розповіла про істотні ознаки і класифікацію традиційних та інноваційних технологій навчання.

Доцентка Леся Матвієнко представила новітні розробки впровадження комп’ютерних технологій у процесі викладання навчальних дисциплін в умовах вищої школи, а саме: комп’ютерний скрайбінг, електронний скетчноутинг, майдмепінг і мікротаскінг.

Після інформації лекторів здобувачі вищої освіти поставили цікаві запитання стосовно теми заняття та отримали на них змістовні відповіді.

Загалом мета дуальної лекції була досягнута, а здобувачі вищої освіти ступеня магістра 1 курсу за спеціальністю 052 Політологія поглибили свої теоретичні знання з методики викладання соціально-політичних дисциплін у закладах вищої освіти та отримали практичні рекомендації впровадження інноваційних технологій в освітній процес.