Дружній візит представника НАЗЯВО на кафедру харчових технологій ПДАУ

15 лютого 2024 року на кафедру харчових технологій ПДАУ завітав з дружнім візитом доктор технічних наук, професор кафедри "Міжнародного туризму та готельно-ресторанного бізнесу» Університету митної справи та фінансів, Голова ГЕР 13 «Механічна інженерія» НАЗЯВО, експерт з акредитації ОП за спеціальностями 181 «Харчові технології» та 241 «Готельно-ресторанна справа» Андрій ПОГРЕБНЯК.

Було розглянуто цілу низку актуальних питань розвитку ОП кафедри харчових технологій; Андрій ПОГРЕБНЯК ознайомив гаранта ОП Харчові технології» ПДАУ професора Валерія СУКМАНОВА з останніми доументами НАЗЯВО в частині трансформації вимог до якості вищої освіти за ОП, які реалізуються на кафедрі харчових технологій.

Було обговорено майбутні зміни в ОП Харчові технології за  першим та другим рівнем вищої освіти спеціальністі 181 «Харчові технології» та ОП «Готельно-ресторанна справа» за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа».
В ході спілкування було розглянуто і можливі напрямки створення на кафедрі харчових технологій міждисциплінарних освітньо-наукових програм, базовими для яких будуть ОП, що реалізуються на кафедрі харчових технологій.

Зацікавленість представника НАЗЯВО до освітньої діяльності кафедри харчових технологій ПДАУ в черговий раз підтверджує, що кафедра розвивається в правильному напрямку, а результати її діяльності заслуговують уваги як споріднених закладів вищої освіти так і такого поважного органу, як Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти.