Друга гостьова лекція представників компанії PURINA PRO PLAN

30 березня 2023 року представницею компанії PURINA була проведена друга лекція зі здобувачами вищої освіти факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету. На лекції обговорені питання фізіології і патології травлення у дрібних свійських тварин, застосування коригуючих ветеринарних дієт. Була використана презентація з конкретними клінічними випадками.

Після лекції відбулася зустріч лектора, пані Марини, з гарантом ОП Ветеринарна медицина професором Борисом Киричком та завідувачем кафедри терапії імені П.І. Локеса доцентом Терезією Локес-Крупкою. В ході зустрічі обговорено зміст освітньої програми та заслухано думку фахівця-практика щодо можливих шляхів його покращення.