ДП «ДГ "Степне" Інституту свинарства і АПВ НААН

Співпраця із цим стейкхолдером відбувається у межах договору про наукове співробітництво, організацію взаємовідносин і забезпечення проведення науково-дослідних робіт зі здобувачами вищої освіти.

Значний інтерес викладачів кафедри викликали короткострокові та тривалі стаціонарні польові досліди, в яких розробляється система удобрення сільськогосподарських культур у сівозмінах із короткою ротацією, вивчається ефективність мінімалізованих систем основного обробітку ґрунту, сівозміни із різним ступенем насичення їх комерційно привабливими культурами, які можуть бути впроваджені на сучасних сільськогосподарських підприємствах різних форм власності.

У рамках співпраці з ДП «ДГ "Степне" проводяться лекційні заняття для магістрів  за ОПП Екологічне рослинництво до яких залучено провідного фахівця, директора ДП «Дослідне господарство "Степне" Петра Григоровича Сокирка, кандидата сільськогосподарських наук, старшого наукового співробітника, заслуженого працівника сільського господарства України.

Здобувачі дізналися про базові елементи ефективних агротехнологій, які використовуються у  підприємстві-партнері.

Факультет: