Досвід бакалаврів-менеджерів у проєкті академічної мобільності

За сучасних умов висока якість освіти досягається за умови глибокої індивідуалізації навчання, коли ядром навчального плану студента є обов’язкові дисципліни, а далі він сам формує його варіативну частину, яка відображає спеціалізацію підготовки відповідно до структурно-логічної схеми.
Зокрема, Полтавський державний аграрний університет вже не вперше реалізує програму внутрішньої академічної мобільності спільно з партнерськими закладами вищої освіти України. Так, з 07 лютого 2022 року по 20 травня 2022 р. здобувачі вищої освіти за ОПП Бізнес-адміністрування спеціальності 073 Менеджмент – Юрій ТІТ, Марія ІВАНЧЕНКО, Анастасія ОЛИВЕНКО, Алла ЧЕРЕВКО у межах здійснення проєкту академічної мобільності між Полтавським державним аграрним університетом та Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля мають змогу, відвідуючи курс навчальної дисципліни «Операційний менеджмент», підвищити свій фаховий рівень.
В останні роки спостерігається тенденція до підвищення рівня внутрішньої мобільності студентів за рахунок спрощення механізму переведення студентів з одного ЗВО до іншого за рахунок трансферу та накопичення кредитів ЄКTС.
        Отож, академічна мобільність – це можливість упродовж періоду навчання провчитись один або більше семестрів в іншому закладі вищої освіти, де готують фахівців з цієї ж спеціальності, із зарахуванням дисциплін (кредитів) та періодів навчання, а також ефективніше розвивати особистий інтелектуальний потенціал.