Доки СНІД не зупинив нас...

Саме під таким гаслом 29 вересня 2021 року для студентів спеціальностей 208 Агроінженерія, 162 Біотехнології та біоінженерія, 133 Галузеве машинобудування, 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 202 Захист і карантин рослин, 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, 181 Харчові технології було організовано зустріч із Людмилою Василенко, начальницею відділу соціально-культурної роботи Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді.

Зустріч проходила у формі діалогу: на початку всім студентам було запропоновано відповісти на запитання, пов’язані із загальним уявленням про проблему захворювання ВІЛ / СНІД, способи передачі та правила особистого захисту. Лекторка висвітлила тему з різних боків, зокрема розповіла про історію появи захворювання, медичні дослідження ВІЛу і СНІДу, соціальну адаптацію людей, які мають захворювання, способи передачі та способи запобігання поширенню хвороб, етичні питання ставлення до людей із захворюваннями та інші не менш цікаві факти, що націлені на збереження життя і здоров’я суспільства.
Актуальність теми зустрічі не викликає сумнівів. Для молоді  надзвичайно важлива тематика бесід, пов’язана із дотриманням здорового способу життя і попередження захворювань. Адже загальновідомо, що здорова молодь — здорова нація. І від того, наскільки зараз студенти усвідомлять існуючу суспільну проблему, поставляться до неї серйозно й обачно, залежить майбутнє всіх прийдешніх поколінь. Тому подбаймо про власне здоров’я і здоров’я своїх рідних і близьких, «доки СНІД не зупинив нас...».