10 червня 2025 року кафедра публічного управління та адміністрування організувала для своїх аспірантів і викладачів лекцію професора Університету Щецина (Польща) Бартломея Тошека на тему «Президентські вибори 2025 року в Польщі: політичний землетрус». Для усного послідовного перекладу колеги запросили доцентку кафедри германської і української філології Марину Антонюк.
Слухачі отримали інтелектуальне задоволення від ретельного аналізу причин, чому зараз до влади в Польщі прийшли праві консерватори. Лектор окреслив політичні передумови, починаючи з парламентських виборів. Він показав, як розчарування народу в обіцянках ліберального уряду привело до влади більш праве крило політиків. Утім пан Тошек підкреслив, що підтримка України залишається константою за будь-яких умов.
Лектор і колеги з кафедри публічного управління та адміністрування високо оцінили усний переклад Марини Антонюк. Для кафедри германської і української філології це вагомий практичний досвід у сфері перекладу на суспільно-політичну тематику. Співпраця була взаємовигідною і приємною.
