Доцентка кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін взяла участь у роботі Всеукраїнського конкурсу МАН

25 і 26 лютого 2023 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення МАН секції «Німецька мова». Шість учасників з міста Полтави та Полтавської області представили цікаві наукові дослідження.
   У складі журі: голова журі Стороха Б. В., кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри романо-германської філології Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка; члени журі: Кирильчук О. Б., кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г.  Короленка, Воловик Л. Б., кандидат філологічних наук, доцент кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін Полтавського державного аграрного університету; секретар секції Козоріз Т. В., старший лаборант кафедри української, іноземних мов та перекладу Полтавського університету економіки і торгівлі.
   Учасники конкурсу науково-дослідних робіт представили результати своїх досліджень, відбулися постерний захист робіт і наукова конференція.

Висловлюємо щиру подяку учасникам конкурсу та їхнім науковим керівникам за вичерпну працю та висвітлення важливих філологічних питань!