Добро починається з тебе!

Під таким гаслом викладачі та студенти кафедри екології, збалансованого природокористування і захисту довкілля, а також кафедри захисту рослин зустрілися з учнями четвертого класу Полтавської ЗОШ № 7.

Студенти четвертого курсу, члени наукових гуртків «Зелена варта» та «Дослідник», провели екоурок для школярів. Для дотримання карантинного режиму екоурок проводили на шкільному подвір’ї.

 

 

Гуртківці розповіли дітям, що таке екологія і чому так важливо захищати довкілля. Наша планета Земля неймовірно прекрасна: глибокі річки, сині озера та моря, високі гори та широкі долини, уквітчані поля, зелені ліси, в яких живуть великі та малі тварини, а в небі – пташине царство. І наш обов'язок – зберегти повітря чистим, воду в річках прозорою, зелену траву на лугах і крислаті дерева в лісах, завжди захищати братів наших менших.

Студенти також провели гру-вікторину про стихії природи, тваринний і рослинний світ.

 

Усі разом дійшли висновку, що кожна людина у своєму житті може посадити не одне дерево, піклуватися про тварин і птахів. Ми всі маємо обережно поводитися на лісових галявинах і берегах річок, не залишати після себе сміття. Якщо так робитиме кожен школяр, то це буде вагомий внесок у справу збереження природи!

А потім Віктор Миколайович Самородов провів для школярів екскурсію  територією нашої академії та розповів багато цікавого про прекрасні дерева і рослини нашої паркової зони.

Зустріч була дуже плідною, і всі учасники отримали задоволення.

 

Піклуймося про природу разом – і вона завжди буде радувати нас своєю красою!